درباره ما

كيفيت را بپوشيد
انسان بوسيله لباس به خود آراستگي و زيبايي مي بخشد ، خود آرايي و زينت كردن نه تنها آثار مثبت روحي و رواني در ديگران داشته بلكه اثرات رواني مثبتي نیز در خود فرد به همراه دارد. ما بر آن داشتيم تا بر عرضه پوشاك زيبا و با كيفيت اين زيبايي را براي شما به ارمغان بياوريم.
شركت دراتي با هدف ارائه پوشاك برتر فعاليت تخصصي خود را در زمينه توليد و واردات پوشاك با تلاش روز افزون آغاز نمود. دراتي همواره تلاش كرده تا با بهره گيري از علم و تكنولوژي روز دنيا و براساس جديدترين طرحها و مدلها و همچنين الگوهاي پوشش محصولات خود را شامل كت و شلوار ، شلوار تك ، پيراهن ، كراوات و .... در رنگ بندي هاي متنوع و زيبا مطابق با سليقه مشتريان ارائه نمايد.
اين شركت با داشتن كادري مجرب و با بهره گيري از پارچه هاي انگلیسی ، آلمانی ، ايتاليایی و ترك و مواد اوليه مرغوب صد در صد پشم و ابريشم محصولاتي با كيفيت توليد نموده و تحول بزرگي در زمينه پوشاك ايجاد كرده است .
امروزه با توجه به تغيير ساختارها و سليقه هاي افراد و بوجود آمدن بازار رقابت بين توليد كنندگان پوشاك در سراسر دنيا ، سليقه و نظر مشتري نسبت به كالاي توليد شده بسيار مهم و كليدي ارزيابي مي گردد. در اين راستا راحتي پوشاك به عنوان مهمترين عامل در احساس رضايت مشتري از كالاي خريداري شده مطرح ميباشد .
از نقطه نظر مديريت دراتي تحقيق در زمينه راحتي پوشاك با در نظر گرفتن تمامي مراحل توليد پوشاك شامل مواد اوليه مصرفي ، روش بافت پارچه ، عمليات تكميلي، رنگ ، طرح ، مد و ..... ميتواند در راحتي مصرف كننده تاثير گذار باشد . تمامي مجموعه دراتي بر اين باورند كه در دنياي كسب و كار اصلي ترين عنصر مشتري است. لذا اصل رضايت مشتري يا به عبارت ديگر موفقيت در كسب و كار براساس اعتقاد و درك سخن هميشه حق با مشتري است محقق می گردد ، همچنين التزام عملي به اصل مشتري مداري و پاسخ مناسب كه مشتري چه ميخواهد از اهداف اصلي دراتي است.